Susipažinkime (galerija)

Sveiki, esu Danutė ir apželdinimu bei aplinkos tvarkymu domiuosi jau daugiau nei 26 metus. Sveiki atvykę į mano kiemą „Po medžiu“. Čia leidžiu laisvą laiką ir rengiu apželdinimo kursus.

Nuo mažens man patiko galimybė sukurti kažką savo rankomis. Iš mamos perėmiau pomėgį gražiai ir jaukiai susitvarkyti namus ir aplinką. Tėvams įsigijus sodo sklypą, prasidėjo mano meilė apželdinimui ir nesibaigiantys eksperimentai, kurie suvešėjo įsigijus nuosavus namus.

Dabar drąsiai galiu sakyti, kad turiu daugiau nei 20 m. patirtį apželdinime. Nuolat domėjausi: pirkau ir skaičiau knygas bei žurnalus, kreipiau dėmesį, kaip savo aplinką tvarko kiti. Be abejo, sodinau įvairius augalus savo sklype, džiaugiausi pavykusiais eksperimentais ir mokiausi iš klaidų. Šiandien jaučiuosi sukaupusi tiek teorinių žinių ir praktinės patirties, kad panorau tuo dalintis su tais, kurie dar tik pradeda savuosius ieškojimus ar ilgainiui pritrūko idėjų.

Viskas prasidėjo nuo to, kad konsultuodavau pažįstamus, bet laimingi veidai skatino eiti toliau, tad pradėjau ne tik konsultuoti, bet ir organizuoti apželdinimo kursus. Kviečiu kreiptis ir Jus – kartu sugalvosime, kaip Jūsų kiemą paversti tobula oaze Jūsų poilsiui.