Atsiliepimai

Kviečiu komentaruose palikti atsiliepimą apie „Po medžiu“ kursus, konsultacijas ar kitas paslaugas. Jūsų komentarai padės apsispręsti abejojantiems, o man leis tobulėti arba tiesiog pasidžiaugti, kad galėjau būti naudinga.

Taip pat dalinuosi atsiliepimais iš „Po medžiu“ puslapio Facebook’e:

Mokymai labai informatyvūs, sužinojau praktinių patarimų, daug naudingos informacijos. Labai patiko, kad mokymų metu po paskaitos, buvo skirta laiko pasivaikščioti po teritoriją aptariant įvairius derinius “gyvai“, jų privalumus, ar trūkumus. Visiems turintiems nuosavus namus labai rekomenduoju šiuos mokymus.

Einoras

8 komentarai apie “Atsiliepimai

 1. Labai patiko mokymai. Sužinojau daug praktinių patarimų, daug naudingos informacijos. Dabar aišku, nuo ko pradėti tvarkytis sodą, kaip įsirengti alpinariumą. Beto labai džiaugiuosi, kad Danutė padėjo susipirkti augalus, bei pakonsultavo, kaip juos reikia pasodinti. Danutė labai šilta ir nuoširdi. Visiems tikrai rekomenduoju.

  Patinka

 2. Didelis dėkui už asmeninę konsultaciją apie gėlynų įrengimą. Labai konstruktyviai sudėliota prezentacija apie pagrindinius gėlynų kūrimo principus, daug patarimų bei puiki diskusija visais man rūpimais klausimais. Dėkui, p.Danutei už nuostabią atmosferą bei geranoriškumą!

  Patinka

 3. Dėkoju p. Danutei už asmeninę konsultaciją apie apželdinimą: gėlių išdėstymą, jų derinimą, vejos sėjimą ir priežiūrą… Džiaugiuosi, kad gavau atsakymus į man rūpimus klausimus. Sužinojau kaip gražiai išdėstyti augalus sklype, kokioj žemėj ką sodinti. Ačiū už geranoriškumą ir nuoširdumą. Kam trūksta patirties šioje srityje, rekomenduoju jos pasisemti pas p. Danutę!

  Patinka

 4. Nuoširdžiai dėkoju p.Danutei už labai įdomią paskaitą,bei labai vertingus patarimus.Dabar tikrai žinau nu kuo pradėti darbus savo sklype.Už jūsų labai šilta priemimą.Be to mūsu šeima liko sužavėta jūsų obuolių sūrių.

  Patinka

 5. ačiū už labai praktišką paskaitą! Danutė atsakė į labai daug mano rūpimų klausimų. Tikrai labai daug praktinių patarimų. Man, kaip pradedančiajai nuo nulio, tai buvo labai naudinga paskaita.

  Patinka

 6. rekomenduoju . kursuose pateikiama aktuali informacija. Labai tinka pradedantiesiams . po kursų išeini puikiai orientuodamasis ko tau reikia savo sklype ir nuo ko reikia pradėti tvarkant aplinką.

  Patinka

 7. Drąsiai galiu rekomenduoti paskaitas, labai išsamiai ir suprantamai viskas išaiškinama ir parodoma, maloni aplinka, daug informacijos, puiki dėstytoja…..aš dar apsilankysiu , kad praplėsti informaciją….

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s